یک کدام از دیگر از ابزارهای ساخت و ساز محتوای الکترونیکیِ تحت گروه Microsoft Office ابزار Power Point میباشد کهابزار تولید محتوا کلیه از مجال کودکی با این ابزار عمل کردیم و میتواند آیتم خیر و خوبی برای ساخت و ساز محتوای ترکیبی باشد.
مراد ما از ایجاد محتوای ترکیبی، ساخت محتوا با امداد تیم ای از فرمت های متعدد محتوایی میباشد که همگی میتواند در قالب یک پوشه پاورپوینت ظواهر گردد و ما بتوانیم از خصوصیت ها و قابلیّت های این اپ شایسته ترین به کارگیری را داشته باشیم.
در صورتیکه در حوزه فراگیری آنلاین فعّالیت میکنید یا این که به نوعی بیزنس شما با حوزه فراگیری گره خورده و برای بازاریابی محتوایی نیاز به ساخت و ساز اسلاید های جذّاب و با کیفیّت دارید، به کار گیری از اپلیکیشن پاورپوینت را به شما پیشنهاد میکنم. موردنیاز وجود ندارد که آحاد تجهیزات آن را حافظه بگیرید و کافیست بر حسب نیاز خویش از پاورپوینت به کارگیری فرمائید.

امّا مهم ترین خصوصیت های Power Point برای ساخت یک محتوای جذّاب الکترونیکی چه می باشد؟

- به کار گیری از متن، عکس و کلیپ، تمامی در یک پوشه پاور پوینت

- قابلیّت حذف بک گراند عکس و تبدیل آن به PNG

- استعمال از آی ها و سبک های سه بعدی

- بازنویسی ویدئو و فولدر صوتی (در ورژن های تازه)

- به کار گیری از افکت های حرکتی برای المان ها

- رابط کاربری معمولی و جذّاب برای ساخت و ساز اسلاید های رشته ای

- و.
نرم افزار فتوشاپ درحد نیاز برای ساخت محتوای الکترونیکی

هنگامی که میگوییم بایستی فتوشاپ را فرا بگیرید خیلی از دوستان تصوّر می نمایند که بایستی دارای تخصص فتوشاپ شوند و دیگر ابزاری نباشد که ندانند چطور بایستی با آن عمل کرد.

هنگامی که قصد آغاز فعالیت کردن با فتوشاپ رو داشتم، هیچ چیز از آن بلد نبودم. امّا تنها آغاز کردم و برای اینکه بتوانم شغل های متفاوت رو در فتوشاپ ایفا دهم به طرز مهندسی مع فعالیت کردم و هنگامی که به یک نیاز یا این که اختلال در فتوشاپ عکس العمل کردم، رفتم و آن را در گوگل جست و جو کردم و پس از یادگیری جاری ساختن کردم. به همین آسانی .
پس شما هم به همین طرز میتوانید از فتوشاپ برای ایجاد محتوای الکترونیکی خویش استعمال نمایید و به امداد آن به رویش و توسعه و گسترش بازاریابی دیجیتال تجارت خویش یاری فرمائید.

مثلا مواقعی که می اقتدار با فتوشاپ ساخت کرد:

- طرّاحی کاور ویدئو برای ساخت محتوا در اینستاگرام

- طرّاحی استوری های جذّاب برای استعمال در اینستاگرام

- طرّاحی گونه های پست اینستاگرامی

- فشرده سازی تصاویر برای تکثیر آن در اینترنت تارنما

- تغییر و تحول تصاویر جانور در سطح اینترنت و ساخت و ساز یک تصویر نو

- و.

استفاده از فایل پاورپوینت برای تولید محتوای ترکیبی

نحوه نوشتن مقاله مقایسه ای به روشی ساده

روش انتخاب عنوان مقاله

معنی «محتوا» چیست؟

بنابراین چه نوع محتواهایی برای برندی مثل نتفلیکس به خوبی کار می کنند؟

وب سایت شما مثل یک خانه است

های ,ساخت ,فتوشاپ ,محتوای ,یک ,ساز ,و ساز ,ساخت و ,برای ساخت ,گیری از ,به کار

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

nuclear engineering نیکو فایل پایگاه مقاومت بسیج حضرت امام خمینی (ره) کلیپ برتر بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. آموزش سئو سایت تخفیف دونی معرفي فروشگاه هاي اينترنتي subsceene fdsf مجنون بی لیلی . . .